BIMplatform

SZKOLENIA

Certyfikowane szkolenia z allplan i planbar | TIM

Jesteśmy niezwykle dumni z poziomu usług świadczonych naszym Klientom oraz z szerokiej gamy kursów opracowanych przez naszych ekspertów. Doświadczenie w przeprowadzeniu setek szkoleń i warsztatów pozwoliło nam utworzyć wiele różnych programów nauczania, które są dopasowane do wymagań Klientów i uwzględniają niezbędne zakresy. Nasze szkolenia pozwolą osobom początkującym zacząć pracę w sposób najbardziej efektywny, a osobom na zaawansowanym poziomie usprawnić ją. 

Doświadczone osoby prowadzące pokażą, jak zautomatyzować swoją pracę i tym samym przyspieszyć proces projektowania. Szkolenia prowadzone są na terenie całej Polski oraz Online. Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia indywidualnego bezpośrednio w firmie Klienta. Po ukończeniu szkolenia uczestnicy dodatkowo otrzymują certyfikaty i materiały edukacyjne, które pomogą im utrwalić zdobyte na szkoleniu umiejętności.

Poziom podstawowy

POZIOM ŚREDNIO ZAAWANSOWANY

POZIOM ZAAWANSOWANY

1 dzień x 8h (akademickich)

Szkolenie pozwoli osobom, które dopiero zaczynają pracę w programach  uzyskać wiedzę niezbędną do szybkiego startu.

2 dni x 8h (akademickich)

Szkolenie średnio zaawansowane pomoże osobom uczącym się utrwalić i zwiększyć wiedzę na temat oprogramowania.

Czas szkolenia zależy od ustalonego zakresu

Podczas szkolenia nasi specjaliści pomogą rozwiązać skomplikowane zagadnienia lub wspólnie zrealizować część projektu.

Opinie Klientów

Doskonałe wrażenie i wyniki klientów mają decydujące znaczenie w BIM platform

Zawsze interesują nas opinie od uczestników naszych szkoleń i dziękujemy tym, którzy przedstawili swoje uwagi. Jeśli myślisz o skorzystaniu z naszego szkolenia po raz pierwszy, jesteśmy pewni, że referencje od obecnych Klientów przekonają Cię do skorzystania z naszych usług.

Opinie Klientów na temat szkoleń prowadzonych przez specjalistów BIM platform: