BIMplatform

Tim|work   |   Tim|flow

TECHNICAL INFORMATION / INTEGRATION MANAGER

Techniczny INFORMACYJNY / INTEGRACYJNY Manager (Tim) jest platformą dla planowania 3D, pozwalającą zoptymalizować procesy związane z produkcją, logistyką, montażem i uzyskać dostosowane do potrzeb użytkownika graficzne raporty. Dzięki temu, że praca w Tim jest oparta na modelu 3D, proces zarządzania procesami jest jasny i przebiega intuicyjnie. Integracja między systemami CAD, ERP, CAM i rozszerzeniami-modułami programu Tim pozwala uzyskać dużą efektywność w procesie produkcyjnym.

Dla kogo: wytwórnie elementów prefabrykowanych

Możliwości: wizualizacja, monitorowanie procesu produkcyjnego, wygenerowanie plików produkcyjnych Unitechnik, PXML, MSA z jednego pliku otrzymanego od projektantów, wygenerowanie całego kompletu dokumentacji (w tym rysunków zbiorczych oraz warsztatowych do poszczególnych elementów), uzyskanie danych statystycznych i generowanie plików excel według własnych szablonów, monitorowanie statusu elementów na urządzeniach mobilnych mTIM, planowanie i umieszczanie elementów na stolach/paletach/blatach produkcyjnych, w stosach itp.

 

Dowiedź się więcej:

W przypadku pytań, możecie Państwo skontaktować się z nami pod numerem: +48600572552, mail: info@bimplatform.pl lub wypełnić formularz kontaktowy.