BIMplatform

Lumion

Piękne wizualizacje w zasięgu ręki

Lumion® to najłatwiejszy i najszybszy na rynku program do wizualizacji, filmów z architekturą, urbanistyką, krajobrazem oraz panoram 360° online. To niesamowite, jak szybko można bez przygotowania i wiedzy o programach tworzyć piękne obrazy i filmy. Z Lumionem to czysta przyjemność i ogromna oszczędność czasu. Najnowsza technologia korzystająca z mocy kart graficznych pozwala w czasie rzeczywistym obserwować dokonywane zmiany oraz renderować ujęcia kilkadziesiąt razy szybciej od tradycyjnych narzędzi do wizualizacji.

Możliwości Lumion

Statyczne renderingi, Filmy, panoramy 360°

Lumion stworzony został w głównej mierze do tworzenia filmów wideo, statycznych renderingów oraz dynamicznych prezentacji na żywo w postaci np. wirtualnych spacerów, lotów, czy panoram 360° odtwarzanych online w przeglądarce lub za pomocą gogli VR. Program oferuje doskonałą grafikę w połączeniu z niezwykłą wydajnością co pozwala oszczędzać czas, nakład pracy i pieniądze.
Lumion pomaga tworzyć niezwykłe trójwymiarowe wirtualne spacery i animacje znacznie szybciej niż inne programy tego typu. Łatwość obsługi i fantastyczne efekty zjednują sobie wielu zarówno nowych użytkowników, którzy nie zajmują się zawodowo tworzeniem wizualizacji, jak i profesjonalnych grafików doceniających możliwości programu i szybko uzyskiwane rezultaty.

TWÓRZ PLIKI I panoramy 360°

Renderuj do MyLumion i zabierz tablet na spotkanie z Klientem, żeby pokazać interaktywną prezentację. Możesz też szybko przekazywać Klientowi zmiany w projekcie wysyłając mu mailem link do panoramy.

  • Klient będzie mógł rozglądać się z wcześniej zdefiniowanych punktów w projekcie.
  • Linki działają na telefonach tabletach i komputerach PC i Mac.

icon2-cc0rawpixel.png

IMPORT MODELI DO LUMION

Nizależnie od wykorzystywanego oprogramowania do tworzenia modeli, można zaimportować model do oprogramowania Lumion i w ciągu kilku minut rozpocząć kształtowanie rzeczywistej lub koncepcyjnej przestrzeni i tekstur projektu. Podtrzymywane formaty: .DAE (Collada); .SKP (SketchUp); .FBX; .DWG; .DXF; .3DS; .OBJ; .MAX (Requires a 3ds Max installation)

interaction.png

Rozbudowana biblioteka

Biblioteka Lumiona zawiera ok. 5600 obiektów w wersji Pro i ok. 2000 w wersji podstawowej. Część obiektów pochodzi z wbudowanej do Lumiona biblioteki obiektów, część można zaimportowanych z zewnątrz. W bogatych bibliotekach znajdziesz też około 1000 animowanych obiektów zieleni, do tego pojazdy, postacie, zwierzęta, infrastrukturę drogową oraz wiele innych.

 

architecture.png

INTuicyjny Interfejs

Łatwy w obsłudze interfejs opanujesz w kilkanaście minut. Tworzenie wizualizacji i filmów jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, proste i szybkie. Łatwość obsługi i fantastyczne efekty zjednują sobie wielu zarówno nowych użytkowników, którzy nie zajmują się zawodowo tworzeniem wizualizacji, jak i profesjonalnych grafików doceniających możliwości programu i szybko uzyskiwane rezultaty.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

W przypadku pytań, możecie Państwo skontaktować się z nami pod numerem: +48600572552, mail: info@bimplatform.pl lub wypełnić formularz kontaktowy.