Forum konstrukcji i architektury 

Mieliśmy przyjemność być partnerem wydarzenia Forum konstrukcji i architektury. Był to cykl 4 bezpłatnych seminariów poświęconych rozwiązaniom BIM do wspomagania projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych. Wydarzenia odbyły się we Wrocławiu (16 listopada), Katowicach (23 listopada), Krakowie (30 listopada) oraz w Warszawie (7 grudnia).
Więcej>>>

Noworoczna promocja

W przypadku zakupu Allplan 2019 przez BIMplatform zyskasz 50% rabatu na profesjonalne szkolenie przeprowadzone przez certyfikowanych w Monachium specjalistów BIMplatform.

Rejestracja: Wielobranżowa współpraca BIM

Prezentacja dotyczyć będzie wielobranżowej współpracy w BIM, obejmującej inżynierów, architektów oraz generalnych wykonawców. Firma M.A.D. Engineers wspomaga ich pracę tworząc nową jakość na rynku procesów budowlanych, wprowadzając nowatorskie i niespotykane dotąd rozwiązania, które doskonale uzupełniają i rozwijają metody istniejące w budownictwie już od wielu lat.
Więcej>>>

Rejestracja: The Future of AEC market

BIMplatform zaprasza na prezentację prowadzoną przez wiceprezesa BIM Process i właściciela Plainly.pl Łukasza Topolińskiego pt. “Przyszłość rynku budownictwa.
Więcej>>>

PointCloud w procesie BIM

ARGASprojekt BIMplatform przeprowadzili prezentację-warsztaty pod tytułem: Chmura punktów w procesie BIM.
Zajęcia warsztatowe – prezentacja platformy PointCab, przeznaczonej do zarządzania chmurami punktów.
Więcej>>>

Szkolenie Allplan Educational Summit w Monachium

W dniach 25 – 27 listopada 2017 roku w Nemetschek Haus (Konrad-Zuse-Platz 1, Monachium, Niemcy) odbył się międzynarodowy edukacyjny szczyt, poświęcony Allplan 2018.
Więcej>>>

Warsztaty: Projektowanie w technologii BIM i wizualizacja projektu

W ramach Wawa Design Festiwal odbyły się warsztaty “Projektowanie w technologii BIM i wizualizacja projektu”. Uczestnicy nauczyły się, jak stworzyć model budynku w oprogramowaniu Allplan, a następnie powiązać go ze sceną w oprogramowaniu Lumion.
Więcej>>>

Pierwszy podręcznik Allplan 2017 po polsku

Celem książki jest zaznajomienie z ogólną koncepcją i niektórymi możliwościami oprogramowania Allplan. Podręcznik Allplan stanowić będzie jeden z podręczników dla nauki przedmiotu Zastosowanie BIM w projektowaniu konstrukcji.
Więcej>>>

Studenci po kursie BIM zwycięzcami konkursu z architektury

Projekty studentów wykonane w oprogramowaniu Allplan zwyciężyły w następujących sekcjach: Kładka dla pieszych z pawilonem handlowym oraz Budynek pasywny.
Więcej>>>

Warsztaty: What about a New Way?– jak to było..

BIM platforma edukacyjna wraz z Kołem Naukowym Digital Construction oraz Grupą ALLBIM zorganizowała warsztaty Allplan na Politechnice Warszawskiej.
Więcej>>>

Digital Construction – wyłączny partner BIM platformy edukacyjnej

W skład koła Digital Construction wchodzą studenci od drugiego roku studiów inżynierskich oaz studenci studiów magisteskich, którzy pragną poszerzać ganice nauki i keatywnego myślenia poprzez nieustanne zdobywanie wiedzy.
Więcej>>>

Warsztaty na Politechnice Warszawskiej

Dnia 19 maja w godzinach 14:00 – 16:00, na Wydziale Inżynierii Lądowej PW, zostaną przeprowadzone warsztaty Allplan: What about the new way? Nasi specjalisći przedstawią szerokie możliwości zastosowania oprogramowania Allplan w zakresie BIM, modelowania i konstruowania.
Więcej>>>

Szkolenie Allplan Coach Summit w Monachium

Pięcioro studentów z polskich uczelni otrzymało możliwość bezpłatnego uczestnictwa w największym międzynarodowym szkoleniu dla studentów z Technologii BIM – “Allplan Coach Summit”, zorganizowanego przez Allplan GmbH w Monachium.
Więcej>>>

Warsztaty z Allplan w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii

Dnia 31.03.2017, w ramach konferencji BudynEK0, odbyły się “Warsztaty z Technologii BIM: ALLPLAN”, na których słuchacze mieli możliwość zapoznania się z możliwościami programu Allplan. Słuchacze zapoznali się z szerokim zakresem możliwości programu w kontekście BIM, głównie z….
Więcej>>>

Allplan na Politechnice Warszawskiej

 

W ramach przedmiotów wybieralnych, do oferty Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej, został wprowadzony przedmiot “Zastosowanie BIM w projektowaniu konstrukcji”, który bazuje na programie Allplan..
Więcej>>>