BIMplatform

Warsztaty Allplan: What about a New Way ? – Jak to było..

BIM platforma edukacyjna wraz z Kołem Naukowym Digital Construction oraz Grupą ALLBIM zorganizowała warsztaty Allplan na Politechnice Warszawskiej.

Informacje o planowanych warsztatach zostały ogłoszone przez Wydział Inżynierii Lądowej na stronie internetowej: http://www.il.pw.edu.pl/index.php/pl/repozytoria/wiadomosci-biezace/958-warsztaty-allplan-what-about-the-new-way . Uczestnikami warsztatów byli nie tylko studenci, ale także kadra nauczycielska oraz kierownictwo Wydziału.

Prowadzącym warsztaty był Kostiantyn Protchenko i jego asystenci: Magdalena Cegiełko, Sławomir Derewianko i Piotr Klik. Uczestnicy byli pod wrażenem możliwości programu Allplan 2017. Głównym celem warsztatów było zaprezentowanie Allplan w zakesie BIM i Modelowania. Przedstawiono główne cechy wyróżniające Allplan Software na tle konkurencyjnego oprogramowania.

Ze względu na liczne zgłoszenia, których nie moglismy przyjąć z powodu oganiczonej liczby miejsc, wkrótce zostaną zorganizowane na Politechnice Warszawskiej podobne spotkania.