BIMplatform

Strona w trakcie przygotowania

Lumion ® to najłatwiejszy i najszybszy na rynku program do wizualizacji, filmów z architekturą, urbanistyką, krajobrazem oraz panoram 360 online. To niesamowite, jak szybko można bez przygotowania i wiedzy o programach tworzyć piękne obrazy i filmy. Z Lumionem to czysta przyjemność i ogromna oszczędność czasu. Najnowsza technologia korzystająca z mocy kart graficznych pozwala w czasie rzeczywistym obserwować dokonywane zmiany oraz renderować ujęcia kilkadziesiąt razy szybciej od tradycyjnych narzędzi do wizualizacji.

Możliwości Lumion

Twórz pliki VR i Panoramy 360

Renderuj do MyLumion i zabierz tablet na spotkanie z klientem, żeby pokazać interaktywną prezentację. Możesz też szybko przekazywać klientowi zmiany w projekcie wysyłając mu mailem link do panoramy.

  • Klient będzie mógł rozglądać się z wcześniej zdefiniowanych punktów w projekcie.
  • Linki działają na telefonach tabletach i komputerach PC i Mac.

Możliwości Lumion

Lumion pomaga tworzyć niezwykłe trójwymiarowe wirtualne spacery i animacje znacznie szybciej niż do tej pory. Łatwość obsługi i fantastyczne efekty zjednują sobie wielu zarówno nowych użytkowników, którzy nie zajmują się zawodowo tworzeniem wizualizacji, jak i profesjonalnych grafików doceniających możliwości programu i szybko uzyskiwane rezultaty.

Lumion stworzony został w głównej mierze do tworzenia filmów wideo, statycznych renderingów oraz dynamicznych prezentacji na żywo w postaci np. wirtualnych spacerów, lotów, czy panoram 360 odtwarzanych online w przeglądarce lub za pomocą gogli VR. Program oferuje doskonałą grafikę w połączeniu z niezwykłą wydajnością co pozwala oszczędzać czas, nakład pracy i pieniądze.

W bogatych bibliotekach znajdziesz ponad 5000 modeli 3D (Lumion Pro), w tym ok. 1000 animowanych obiektów zieleni, do tego pojazdy, postacie, zwierzęta, infrastrukturę drogową, małą i dużą architekturę oraz wiele innych.

Łatwy w obsłudze interfejs opanujesz w kilkanaście minut. Tworzenie wizualizacji i filmów jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, proste i szybkie.

W bogatych bibliotekach znajdziesz ponad 5000 modeli 3D, w tym ok. 1000 animowanych obiektów zieleni, do tego pojazdy, postacie, zwierzęta, infrastrukturę drogową  oraz wiele innych.

Łatwy w obsłudze interfejs opanujesz w kilkanaście minut. Tworzenie wizualizacji i filmów jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, proste i szybkie.

Przykładowe realizacje