BIMplatform

AKTUALNOŚCI

Tu znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące naszej działalności, oferowanych produktów oraz wydarzeń, które organizujemy i w których uczestniczymy

Publikacja w Przewodniku Projektanta

Wtorek, 15 września 2020

Od połowy dwudziestego wieku we wszystkich dziedzinach działalności intelektualnej obserwowany jest wzrost znaczenia rozwiązań informatycznych…

Publikacja w Przewodniku Projektanta

Wtorek, 15 września 2020

Od połowy dwudziestego wieku we wszystkich dziedzinach działalności intelektualnej obserwowany jest wzrost znaczenia rozwiązań informatycznych…

Lipcowa promocja na PLANBAR i TIM

Piątek, 3 lipca 2020

  • PLANBAR i TIM -20% taniej
  • Jeszcze lepsze warunki z umową serwisową (rabat nawet -30%) 

Wirtualne wydarzenie "BIM Week"

Wtorek, 30 czerwca 2020

Chcielibyśmy serdecznie podziękować osobom uczestniczącym w webinariach prowadzonych w ramach konferencji online BIM Week, organizowanej przez firmę TMSys.

Wyróżnienia od BIMplatform

Poniedziałek, 29 czerwca 2020

Jednym z członków jury był przedstawiciel firmy BIMplatform, Kostiantyn Protchenko. Chcielibyśmy wyróżnić kilka prac, które w naszej opinii zostały doskonale przygotowane pod względem konstrukcji.

Zdrowych Świąt Wielkanocnych!

Piątek, 10 kwietnia 2020

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych, radości i pogody ducha życzy BIMplatform

INTELLIGENT PRECAST ELEMENT

Piątek, 28 lutego 2020

Moduł IPE pozwala na tworzenie elementów prefabrykowanych lub przekształcenie elementów architektonicznych, brył 3D lub PythonParts w elementy prefabrykowane, natywne dla programu PLANBAR.

Nowe pakiety i możliwości
PLANBAR 2020

Czwartek, 2 stycznia 2020

Miło nam poinformować, że z dniem 1 stycznia 2019 roku ukazała się wersja programu PLANBAR 2020. Najważniejsza nowość to zmiana zawartości pakietów PLANBAR oraz inne opcje zakupu…

Pierwsza edycja konferencji
PRECAST DAY

Poniedziałek, 2 grudnia 2019

Dnia 22 listopada odbyła się pierwsza edycja konferencji, serdecznie dziękujemy gościom i partnerom..

Przewodnik Projektanta NR 4/2019 (PAŹDZIERNIK-GRUDZIEŃ)

Piątek, 29 listopada 2019

Dynamiczny rozwój rynku budowlanego na świecie w ciągu ostatnich lat jest przyczyną całkowitej przemiany przebiegu procesu inwestycyjno-budowlanego z modelu DBB (ang. Design-Bid-Build) do IPD (ang. Integrated Project Delivery).

Zapraszamy na konferencję dotyczącą prefabrykacji

Wtorek, 2 października 2019

Firma BIMplatform pragnie zaprosić wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w konferencji poświęconej nowym i zaawansowanym technologiom dotyczącym automatyzacji procesów projektowania i produkcji prefabrykatów betonowych.

Przewodnik Projektanta NR 3/2019 (LIPIEC–WRZESIEŃ)

Piątek, 6 września 2019

Nowe technologie, wykorzystywane do realizacji elementów prefabry­kowanych, oferują nowoczesne rozwiązania, pozwalające na automatyzację procesu projekto­wania oraz redukcję kosztów przez ograniczenie przeróbek i kolizji. W prefabrykacji BIM występuje jako komponent usprawniający i integra­cyjny pomiędzy procesem projektowa­nia i procesami realizacji.

50% zniżki na szkolenia z bazy programu PLANBAR

Piątek, 2 sierpnia 2019

Tylko w sierpniu nowi Klienci otrzymają 50% rabatu na szkolenia podstawowe z bazy programu PLANBAR – Allplan! Zapraszamy do skorzystania z darmowych prezentacji, pokazujących możliwości programu oraz przebieg pracy w PLANBAR.

All Add-In Timber House Planner and Roof po polsku!

Poniedziałek, 15 lipca 2019

BIMplatform to nie tylko zaawansowane oprogramowanie i profesjonalne szkolenia ale również fachowe doradztwo przy wdrażaniu rozwiązań BIM i szeroki zakres materiałów edukacyjnych. Przy zakupie programów WETO AG – All Add-In Timber Dach oraz All Add-In Timber Konstrukcja, Klient otrzymuje za darmo interaktywny podręcznik, szczegółowo omawiający funkcje programu oraz zawierający filmy instruktażowe.

Projektowanie stropów filigran w oprogramowaniu PLANBAR

Piątek, 21 czerwca 2019

Sprawdź, jak tworzyć i modyfikować płyty filigran w PLANBAR.
Praca z innymi elementami wygląda podobnie, jedynie funkcje różnią się nieznacznie w kontekście konkretnych typów elementów.
Prefabrykowane płyty typu filigran są przygotowywane według indywidualnego projektu.