BIMplatform

AKTUALNOŚCI

Tu znajdziecie Państwo najnowsze informacje dotyczące naszej działalności, oferowanych produktów oraz wydarzeń, które organizujemy i w których uczestniczymy

Dofinansowanie na szkolenia z obsługi oprogramowania BIM

Poniedziałek, 8 kwietnia 2019

Firma BIMplatform pragnie poinformować o możliwości otrzymania dofinansowania na szkolenie z zakresu technologii BIM w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania.
Klient ma możliwość otrzymania dofinansowania w wysokości do 80% wartości szkolenia z zakresu oprogramowania zgodnego z technologią BIM.
Oferta dotyczy wybranego oprogramowania znajdującego się w ofercie firmy BIMplatform.
Możliwość otrzymania dofinansowania posiadają jedynie przedsiębiorcy lub pracownicy w firmie zarejestrowanej w województwie Śląskim.

Piątek, 22 marca 2019

Pierwszy film z serii „Czy słyszeliście o BIM w konstrukcjach drewnianych?”

Nakładka do drewnianej konstrukcji pozwala przekształcić model 3D w konstrukcję drewnianą wg własnych reguł, niezależnie od tego, w jakim programie BIM/CAD 3D model ten został początkowo utworzony i jakie materiały zostały użyte.
Zaczynamy od dachu

Czwartek, 7 marca 2019

Planbar (wcześniej Allplan Precast) jest zaawansowanym narzędziem, działającym zgodnie z technologią BIM, służy do projektowania konstrukcji prefabrykowanych i automatycznego przekazywania niezbędnych danych dla działania linii produkcyjnych tworzenia prefabrykatów.

Piátek, 25 lutego 2019

Miło nam poinformować, że od 19 lutego 2019 roku pojawiły się nowe pakiety programu PLANBAR 2019. Jest to nowa dodatkowa opcja zakupu umożliwiająca zakup jednocześnie wielu modułów w atrakcyjnych cenach.

Piátek, 8 lutego 2019

Z przyjemnością informujemy o wynikach konkursu „BIM Expert” 2018/2019, który został zorganizowany przez BIMplatform we współpracy z firmą TMSys Sp. z o.o. oraz Allplan GmbH.
Udział w konkursie wzięli studenci z kilku warszawskich uczelni wyższych. Ich zadaniem było przygotowanie kompletnej konstrukcji żelbetowej monolitycznej w oprogramowaniu Allplan, a następnie zwizualizowanie go w programie Lumion.

Webinarium AX3000

Piátek, 25 stycznia 2019

Zapraszamy na webinarium poświęcone możliwościom narzędzia AX3000.
🗓 30.01.2019
⏰ 13:30
AX3000 to w pełni zintegrowane rozwiązanie BIM dla: wentylacji, klimatyzacji CO, instalacji sanitarnych, instalacji elektrycznych, instalacji wod-kan, analiz energetycznych budynków. Prezentacja odbędzie się w języku angielskim i potrwa ok.30 minut.

Rejestracja [Należy wybrać „Rejestracja na wydarzenie” i w tekście wiadomości wpisać: „Webinarium AX3000”]

Współpraca z EDV-Software-Service GmbH & Co. KG.

Wtorek, 25 grudnia 2018

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o zawarciu współpracy z austriacką firmą EDV-Software-Service GmbH & Co. KG.
Wraz z podpisaniem umowy, zostaliśmy wyłącznym w Polsce dystrybutorem jednego z najbardziej zaawansowanych rozwiązań do projektowania HVAC – AX3000.
Jest to bardzo ważny krok, który pozwoli naszym Klientom wejść na wyższy poziom w technologii BIM.

Zespół BIMplatform życzy wesołych świąt!

Piątek, 21 grudnia 2018

Niech Boże Narodzenie i nadchodzący Nowy Rok przyniosą Państwu i Państwa Rodzinom szczęście i zdrowie.
Życzymy, aby w tym najpiękniejszym okresie znaleźli Państwo wiele powodów do radości.

Zespół BIMplatform

Poniedziałek, 10 grudnia 2018

Mieliśmy przyjemność być partnerem wydarzenia Forum konstrukcji i architektury. Był to cykl 4 bezpłatnych seminariów poświęconych rozwiązaniom BIM do wspomagania projektowania konstrukcji budowlanych i obiektów architektonicznych. Wydarzenia odbyły się we Wrocławiu (16 listopada), Katowicach (23 listopada), Krakowie (30 listopada) oraz w Warszawie (7 grudnia).

Wtorek, 13 listopada 2018

ARGASprojekt BIMplatform przeprowadzili prezentację-warsztaty pod tytułem: Chmura punktów w procesie BIM.
Zajęcia warsztatowe – prezentacja platformy PointCab, przeznaczonej do zarządzania chmurami punktów.