O nas

Platforma edukacyjna BIM to niezależna platforma przeznaczona do komunikacji oraz edukacji, która oferuje rozwiązania w odniesieniu do BIM. Zapewnienie zintegrowanych rozwiązań oznacza, że oferujemy proste i przejrzyste rozwiązania, obejmujące wsparcie, szkolenia i doradztwo. 

BIMPlatform oferuje Państwu kompleksowe usługi:

 • Software
  BIMPlatform jest oficjalnym partnerem w sprzedaży oprogramowania działającego zgodnie z BIM, które znacząco wspomagają pracę specjalistów z wielu branż.
 • Consultancy & Implementation Services
  Zespół specjalistów z wieloletnim praktycznym doświadczeniem, we współpracy ze środowiskiem akademickim, oferuje różnorodne usługi doradcze przy wdrażaniu rozwiązań BIM.
 • Educational Services
  Zespół certyfikowanych specjalistów przeprowadza szkolenia nt. automatyzacji procesu projektowania i zastosowania BIM w  tym procesie poprzez użycie odpowiednich programów . Oferujemy możliwość uczestnictwa w warsztatach i szkoleniach oraz szkolenia bezpośrednio u klienta.
 • Educational Services Online
  Oferujemy możliwość uczestnictwa w prowadzonych przez międzynarodowych specjalistów webinariach w języku polskim i angielskim. Na platformie edukacyjnej BIM udostępnione są filmy przedstawiające podstawowe i zaawansowane możliwości oprogramowania, filmy edukacyjne, podręczniki i inne materiały edukacyjne.
 • BIM for Students
  Studenci mają możliwość uczestnictwa w warsztatach, po zakończeniu których otrzymują certyfikaty, co jest dodatkowym atutem przy staraniu się o zatrudnienie.

Partnerzy

Piszą o nas

rynek instalacji