Bądź inicjatorem

Hej! Słyszałeś/aś już o Allplan? Jesteś studentem/studentką budownictwa lub architektury? Jeśli tak i jeśli chcesz nauczyć się czegoś więcej i uprościć swoje studia, zautomatyzować proces projektowania, przygotowania raportów, 2D rysunków, dokumentacji itp, i tym samym zaoszczędzić czas = >

  • Napisz do nas – info@bimplatform.pl

Pomożemy Ci wprowadzić Allplan na Twojej uczelni. Skontaktujemy się z kierownictwem Wydziału/Uczelni, spróbujemy zainteresować ich możliwościami oprogramowania! Spróbujemy też znaleźć wykładowcę i go przeszkolić. A może Ty możesz kogoś polecić?

Znajomość Allplan pozwoli Ci wziąć udział w organizowanych przez nas konkursach. Z Allplan wykonasz swój projekt z przedmiotów, takich jak: “Konstrukcje betonowe”, “Budownictwo ogólne”, “Podstawy architektury i urbanistyki” i innych. Będą one wykonane nie tylko dużo szybciej, ale będą one również wyglądać znacznie bardziej profesjonalnie!

Aby Tobie i Twoim kolegom było łatwiej wejść w środowisko Allplan, możemy przyjechać na Twoją Uczelnię i przeprowadzić bezpłatne warsztaty, kończące się wydaniem uczestnikom certyfikatów.  Aby utrwalić i poszerzyć zdobytą na warsztatach wiedzę, przekażemy także materiały edukacyjne.  

Dodatkowo, z Allplan powiększysz swoją konkurencyjność na rynku pracy.

  • Nie czekaj, napisz do nas już teraz 😉 – info@bimplatform.pl

Wprowadziliśmy już Allplan na kilku polskich Uczelniach, mamy doświadczenie, wiemy gdzie i jak można go użyć, dlatego chętnie pomożemy Ci wprowadzić Allplan również na Twojej Uczelni.